Sprzęt dla sił specjalnych i myśliwych

Sprzęt używany w sprawach wojskowych i armii, myślistwie, grach militarnych i taktycznych, np. airsoft, paintball. Nowoczesny sprzęt taktyczny musi spełniać najwyższe standardy jakościowe. Jednocześnie – sprzęt ten musi być funkcjonalny, wygodny i komfortowy, a także zapewniać bezpieczeństwo podczas jego użytkowania. Jakość sprzętu często decyduje o tym, jak szybko człowiek będzie w stanie wykonywać swoje zadania.

Wyposażenie taktyczne

Pod pojęciem wyposażenia taktycznego kryje się wiele rodzajów sprzętu: pancerze, plecaki, pokrowce, kamizelki, liny, amunicja ochronna, apteczki, akcesoria do tuningu i kamuflażu broni, karabinki, systemy zabezpieczające, urządzenia spustowe, latarki, noże, kolby, termosy, sprzęt przeciwpożarowy, futerały na broń i podzespoły, pokrowce na sprzęt i wyposażenie, futerały na mapy, rękawice, nakolanniki, ochraniacze na łokcie, gogle i wiele innych.

Profesjonalny strój wojskowy

Oferta sprzętu taktycznego stale się powiększa. Dzięki nowoczesnym materiałom i technologii możliwe jest spełnienie kilku kryteriów – odporność na duże obciążenia i agresywne środowisko, komfort i funkcjonalność w użytkowaniu oraz ochrona w trudnych warunkach atmosferycznych.

Wyposażenie taktyczne i militaria ze sklepu specshop.pl to duża ilość sprzętu – broń, magazynki z amunicją, amunicja i elektronika. W większości przypadków cały ten sprzęt jest mocowany i umieszczany na ciele za pomocą różnych systemów rozładowczych, kamizelek, talii i platform modułowych. Prawidłowo umieszczony ciężar może być rozłożony na całe ciało i pozwala na szybki dostęp podczas misji operacyjnych.

Torby

Niewielkich rozmiarów torba na plecaki, kamizelki lub paski. Zaprojektowany do przenoszenia magazynków z amunicją, broni, sprzętu medycznego, elektroniki, systemów picia, żywności i innego niezbędnego wyposażenia w celu szybkiego dostępu.

Rozładunek kamizelek

Kamizelki są zaprojektowane tak, aby można było na nich zawiesić dodatkowy sprzęt i sakiewki oraz rozłożyć ciężar na całą powierzchnię ciała. Zastosowanie różnych systemów uprzęży do ekwipunku i amunicji zapewnia odpowiednie rozłożenie ciężaru, odciążenie ramion i szybki dostęp do ekwipunku żołnierza.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*


Captcha loading...